TV JOJKO

TV JOJKO je Slovenská televizní stanice určená dětem ve věku od 4 do 12 let. Malým divákům přináší zcela nové, zábavné a krásně zpracované seriály, které jsou výhradně ve slovenském jazyce. Při výběru obsahu se dbalo na to, aby pohádky neobsahovaly násilí, nevhodná slova a byly především vzdělávací a podněcovaly dětskou fantazii.

Jedná se o seriály, jejichž tvůrci zohledňují skutečnost, že dnešní děti se rády vzdělávají, učí se novým věcem a vyžadují nové podněty, ale zároveň potřebují dobré rodinné zázemí, stabilitu a uklidňující svět fantazie. To vše jim nová dětská televize Jojko poskytuje.

Prostřednictvím kterých provozovatelů je TV JOJKO šířena? …

Dětské televizní vysílání ve slovenském jazyce TV JOJKO je od 1. ledna 2020 šířeno jako prémiový kanál v různých programových balíčcích vašich operátorů. Pokud máte o TV JOJKO zájem, kontaktujte prosím přímo svého operátora.

Pro jakou věkovou skupinu dětí je TV JOJKO určena? …

TV JOJKO je určena všem dětem. Dětským divákům nabízí celodenní program, který je rozdělen do konkrétních bloků podle věku. Před polednem se objeví formáty určené dětem předškolního věku, odpoledne program pro děti mladšího školního věku a večer se na TV JOJKO podívá celá rodina.

Bude televizní program TV JOJKO pro děti zábavný, ale také vzdělávací? …

TV JOJKO nabízí velké množství pořadů, které dětem vzdělávací a hravou formou ukazují svět kolem nich. Jako JOJO, to vážne?! , Babička, rozprávaj!, ZOOPARK, EKOFAKTOR , Rapotáčik, a mnoho dalších

 KLIKNĚTE ZDE.

YouTube kanál TV JOJKO 

X