JOJKOFEST se transformuje:

*Tisková zpráva*

**JOJKOFEST se transformuje:

Vážení přátelé a příznivci rodinných festivalů rádi by sme  vás informovali o důležité změně v plánované tour 2024 našeho dětského rodinného festivalu JOJKOFEST. Aktuální tour bude dočasne přerušena a festival projde výraznou reorganizací, aby mohl pokračovat s bezplatným vstupem a tak se stal dostupný pro všechny děti a rodiny bez jakýchkoliv poplatků.

Aby sme však  zachovali termíny a naplánované lokace, plánované termíny a města budou zatím pokračovat dál  jako *Festival Sporťáček Tour 2024. Tento formát přinese radost a sportovní zážitky dětem a rodinám **zcela zdarma*, pod organizací České Asociace Sport pro Všechny.

*Co to znamená pro naše návštěvníky?*

– *Bezplatný vstup*: Nyní

– *Sportovní zaměření*: Sporťáček Tour 2024 se zaměří výhradně na sportovní aktivity, které budou probíhat v plánovaných termínech a městech.

– *Lokace v daném měste mohou být změněny*: V závislosti na jednání s úřady mohou být některé lokace upraveny. O těchto změnách vás budeme včas informovat.

*Refundace vstupenek:*

Majitelé již zakoupených vstupenek na nadcházející akce JOJKOFESTu se nemusí obávat. Všechny vstupenky budou automaticky refundovány a peníze vráceny na vaše účty.

*Co vás čeká dál?*

JOJKOFEST se neukončuje, ale přetváří se, abychom vám mohli nabídnout ještě lepší zážitky, a to všem zcela ZDARMA. Aktualne jednáme s partery aby sme JOJKOFEST realizovali bezplatne a spřístupnili všem. Současně se těšíme na vaše setkání na *Festivalu Sporťáček Tour 2024*, kde se společně ponoříme do světa sportu a zábavy.

*Sledujte nás!*

O všech novinkách, přípravách, termínech a aktivitách vás budeme pravidelně informovat na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vás na Festivalu Sporťáček Tour 2024!

S pozdravem,

*Tým JOJKOFEST 2024*

X